Bulaşık makinesi tezgahı krom paslanmaz

Ocasso Mobilya Mutfağı Bize Emanet

Geçtiğimiz yıl OCASSO Mobilya’nın İnegöl’de kurulan fabrikasının mutfak ekipmanlarını teslim ettik.

Fabrika Yemek Servis Hattı Benmari
Self Servis Yemek Hattı

Ülkemizin en büyük mobilya organize sanayi bölgesi İnegöl’de hizmete girdi. İnegöl Mobilya İhtisas Organize Sanayi Bölgesi’ndeki mobilya fabrikalarının mutfakları Çelebi Endüstriyel Mutfak‘a emanet. Geçtiğimiz yıl Ocasso Mobilya’nın mutfağını teslim ettik.

Bulaşıkhane

Bulaşık makinesi tezgahı krom paslanmaz
Bulaşıkhane

Fabrika, yemek hizmetini out source olarak tedarik etmektedir. Yemek fabrikasından gelen yemekler servis edildikten sonra bulaşıklar resimdeki bulaşıkhanede yıkanacaktır.  Bu amaç doğrultusunda;

imalatını gerçekleştirdik. Bulaşık makinesinin kendisi yemek firması tarafından temin edilmektedir.

Depolama

Paslanmaz Depo Rafı

Yemek servisi yapıldığı bölümde malzeme depolamak için 3 adet İstif Rafı imal edilmiştir. İstif rafları tamamen 304 kalite paslanmaz çelik sac ve profilden imal edilmektedir. Raf ayakları 40*40 mm ebatlarında 1,2 mm kalınlığında profilden üretilmektedir. 4 Katlıdır.

Davlumbaz

İnegöl Yemekhane Davlumbaz
Duvar tipi davlumbaz (filtresiz)

Şirket ileri tarihlerde yemek pişirme işini kendi bünyesinde gerçekleştirme ihtimaline karşı pişirme bölümüne duvar tipi davlumbaz yapılmasını talep etti. Bizler de 2 parçadan oluşan 4 metre uzunluğunda filtresiz davlumbaz üretip montajını yaptık.

Çelebi Mutfak davlumbazları duvar tipi veya orta tip olarak yerin konumuna göre imal edilir. Paslanmaz çelik sac ve 25*25 paslanmaz profilden üretiyoruz.

Çelebi Mutfak ÜRÜNLER

Hakkımızda

Endüstriyel Mutfak İmalat

Firmamız 2000 yılında Bursa’da kurulmuştur. 20 yılı aşkın sürede endüstriyel Mutfak ekipmanları sektöründe öncü firmalardan bir tanesi haline gelmiştir. Kaliteli ve uzun ömürlü ürünler mottosuyla üretim yapmaktayız.

İletişim

 

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Shopping Cart

İletişim (Fiyat İsteyin)