Paslanmaz krom raf çeşitleri imalatı

Paslanmaz İstif Rafı Çeşitleri

Çelebi Endüstriyel Mutfak, her türlü isteğe ölçüye göre raf imalatı yapmaktadır. Bu yazımızda rafların kullanım alanı ve imalatını yaptığımız rafların özelliklerini sizlerle paylaşacağız.

Paslanmaz çelik rafların en önemli özelliği, adından da anlaşılacağı üzere korozyona(paslanmaya) karşı olan dayanıklılığıdır. Nemli ve sulu yerlerde sıkça tercih edilir. Ayrıca yıkanıp temizlenmesi oldukça kolaydır. Genellikle malzeme istif rafları 4 katlı üretilir, ancak müşterilerimizin isteği ve ihtiyaçlarına göre çeşitli şekillerde ve ölçülerde raf imalatı yapmaktayız. Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz

Telefon : 0224 361 38 99

Paslanmaz raflar genellikle işletmelerde depolama amaçlı kullanılır. Ayrıca endüstriyel mutfaklarda depolar başta olmak üzere her türlü bölümde kullanılmaktadır. İşte firmamızın ürettiği paslanmaz raf çeşitleri şunlardır :

Paslanmaz 4 katlı istif rafı

Malzeme İstif Rafı Paslanmaz Çelik Krom

Sektörde en çok tercih edilen raf şekli budur. 4 katlıdır. 140cm uzunluğunda, 50cm genişliğinde, 150cm yüksekliğindedir. Her türlü depolama yapılabilir. Bu raflar oldukça dayanıklıdır. Sac kalınlığı 1.5 mm’dir. Ayaklar bazen 40*40mm kutu paslanmaz profilden imal edilir. Bazen de 1.5 mm kalınlığında sacdan ayak imalatı yapılır. Kullanım amacına ve yerine göre değişiklik gösterebilir.

İstenilen ölçülerde amaca uygun üretilebilir : 0(224) 361 38 99

Izgaralı Delikli Paslanmaz Raf

Delikli ızgaralı paslanmaz raf

Bu raflar genellikle bulaşıkhanelerde tercih edilir. Islak bulaşıkların süzülmesi için imal edilir. Doğrusunu söylemek gerekirse pek kullanışlı değildir. Normalde imal etmiyoruz, ancak müşterimiz özellikle isterse üretimini yapıyoruz.

İstenilen ölçülerde üretim yapılabilir. Detaylı bilgi için : 0(224) 361 38 99

Tek katlı istif rafı paslanmaz çelik

alçak tek katlı paslanmaz raf

Genellikle ağır malzemeler için imal edilir. Yüksekliği ve ölçüleri tamamen müşterinin amacına göre belirlenir. Ancak standart olarak ölçüleri şöyledir : 140cm uzunluk, 50cm genişlik, 40cm yükseklik. Üst tabla 1.5 mm paslanmaz çeliktir, ayakları 40*40 mm paslanmaz kutu profilden.

Detaylı bilgi için iletişim :  0(224) 361 38 99

Tek katlı süzgeç raf

Tek katlı bulaşık rafı delikli

Delikleri sayesinde ıslak kazanlar süzülür. Normalde büyük raflarda süzgeç(delik) pek kullanışlı değildir ancak bunun gibi tek katlı raflarda işe yarayabilir. Bu raflarda genellikle büyük yemek kazanları depolanır. Bulaşıkhanelerde yıkanan kazanlar burada süzülmeye bırakılır. Tamamı 304 kalite paslanmaz çelik malzemeden imal edilmektedir.

Telefon :  0(224) 361 38 99

Özel ölçülerde raf üretimi paslanmaz

Firmamız müşterilerimizin isteği doğrultusunda özel üretim yapmaktadır. İhtiyaçlarınıza göre raf çeşitlerimiz ve diğer endüstriyel mutfak ekipmanları imalatı için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Diğer raf çeşitlerimiz şöyledir :

Özel üretim raf çeşitleri

büyük raf malzeme depo

dayanıklı kaliteli raf paslanmazKullanım alanları

Paslanmaz raflar her yerde kullanılabilir. Başlıca kullanım alanları buralardır :

  • Soğuk oda rafları
  • Paslanmaz çelik depo rafları
  • Paslanmaz reyon rafları
  • Bulaşıkhane kazan rafı
  • Kuru gıda rafları
  • Fabrika rafları
  • Krom raflar
  • Gıda taşıma arabası raf (pastane arabası vs.)

2 thoughts on “Paslanmaz İstif Rafı Çeşitleri”

    1. Merhaba, imalatını yaptığımız malzeme istif raflarının sac kalınlığı 1 mm, 1.2 mm ve 1.5 mm olarak 3 farklı şekildedir. Müşterilerimizin isteğine ve kullanılacak alana göre 3 sac kalınlığından en uygun olanı tercih edilmektedir. Sizin kullanacağınız alan için 1.5 mm sac kalınlığı uygun olacaktır. Tel : 0224 361 38 99

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Hoş geldiniz
İletişim(Teklif İsteyin)