Yemek Hazırlık Bölümü Yemekhane

Endüstriyel Mutfak Ekipmanları : Dayanıklı ve Hijyenik

Endüstriyel mutfak ekipmanları; yıllardır hayatımızın içinde olan ancak birçok kişinin farkında olmadığı ekipmanlardır. Bu ekipmanların kullanıldığı mutfaklar daha hijyenik ve kaliteli olmaktadır.

Sağlıklı ve lezzetli yemek yemek herkesin hakkıdır. Bunun için hijyen işin mutfağından geçiyor. Biz Çelebi  Endüstriyel Mutfak olarak mutfaklarınız da bunu sağlarken, sektörde lider olma yolunda emin adımlarla ilerliyoruz. Bu yolda endüstriyel mutfaklarınız için hem kullanışlı hem de dekoratif ekipmanları sizlere sunuyoruz.

Yemekhane ocakları pişirme

Ürünlerimiz kullanıma uygun olacak şekilde dizayn edilmiştir. Her türlü mutfak tipine (L/H/U) dönüştürülebilen tezgahlarımızla aşçılar için ferah çalışma alanları oluşturulmaktadır. Bunun yanı sıra bir endüstriyel mutfağın ihtiyaç duyacağı ekipmanların tamamı markamız güvencesiyle, lezzetli yemeklerin üretiminde yer almayı beklemektedir.

Otel, kafe, hastane, okul ve fabrika yemekhanesi gibi her türlü toplu yemeklerin yapıldığı işletmelerde ürünlerimiz memnuniyetle kullanılmaktadır. Başta da söylediğimiz gibi paslanmaz çelik malzemeler kolay temizlenebilir yüzeyiyle oldukça hijyenik kullanım sunmaktadır. Özellikle sağlığın ve temizliğin önemli olduğu bu günlerde bundan şüpheniz olmasın! Ayrıca kolay temizlenebilir özelliğinin yanında, darbelere ve ağır yüklere karşı dayanıklı bir yüzeye sahiptir. Yani ürünlerimiz şık tasarımının yanında uzun ömürlüdür. Paslanmaya karşı 304 kalite çelikten üretilmektedir. Bkz : paslanmaz çelik nedir?

Özetlemek gerekirse ürünlerimizle bulunan özellikler:

  • Paslanmaz,
  • Dekoratif dizayn sağlayan,
  • Rahat alanlar oluşturan kullanışlı tasarımlara sahip,
  • Hijyen, sanitasyon ve sterilizasyon sağlayan yüzeye sahip,
  • Kolay temizlenebilir,
  • Uzun ömürlüdür.
  • Özel ölçü ve şekillerde imalat

Her endüstriyel mutfağın ihtiyaç  duyduğu kaliteli ekipmanlarımızdan bazıları:

Arabalar

Paslanmaz Malzeme Arabaları ModelleriTamamen paslanmaz çelikten üretilen  arabalar; frenli ve frensiz tekerlekli arabalar, tepsi arabaları, servis arabaları, yemekhane malzeme taşıma arabaları gibi bir çok farklı seçenekle rahat kullanım imkanı sağlar.

Bulaşık Makineleri ve Ekipmanları

Makine giriş çıkış tezgahı eviyesi
Bulaşık makinesi giriş tezgahı

En iyi temizliği sağlayan bulaşık makineleri ve ekipmanları, porselen, cam, metal tüm gereçlerinizi çizmeden ve leke bırakmadan temizler.

Buzdolabı

Salatbar Soğutucu Tezgah
Salat bar soğutucu servis tezgah

İster Endüstriyel tipte, isterseniz depo tipi veya dik tipte mutfağınızdaki boş alanlara uygun olacak seçebileceginiz şekilde kullanışlı olarak tasarlanmıştır.

Davlumbaz ve Yer Izgaraları

İnegöl Yemekhane Davlumbaz
Duvar tipi davlumbaz (filtresiz)

Ağır yemek kokuları ve buharını en iyi şekilde çeken davlumbazlar; filtreli veya filtresiz modelleriyle maksimum seviyede kullanışlıdır. Izgara modellerimiz isteğe bağlı olarak, sizin belirttiğiniz ölçülerde hazırlanmaktadır.

Depolama ve İstifleme Dolapları

dayanıklı kaliteli raf paslanmaz
paslanmaz çelik raf


Her endüstriyel mutfak yapısına uygun olan modelleri ile üstün kaliteli ve paslanmazdır.

Diğer

Pişirme gereçleri, servis ekipmanları, tezgah çeşitleri ve daha fazla ürün kullanışlı ve şık tasarımı ile mutfağınıza değer katmaktadır.

Tüm bu endüstriyel mutfak ekipmanları ile işletmenizdeki mutfak personelinin konforlu çalışma ortamı oluşacaktır. Rahat çalışma alanına sahip olan personel ortaya kusursuz lezzetler çıkarır. Buna katkı sağlamak firmamız için bir gururdur.
Mutfağınızda ihtiyaç duyacağınız daha fazla ekipman çeşidi için sitemizde yer alan “Ürünler” sekmesine göz atın!

Bkz : İletişim

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Shopping Cart

İletişim (Fiyat İsteyin)