Tekerlekli kömürlü mangal modelleri

Ayaklı ve Tekerlekli Mangal Modelleri

Profesyonel kullanıma uygun, özel ölçü ve şekillerde TEKERLEKLİ PASLANMAZ MANGAL üretimi yapmaktayız. Ayaklı mangal modellerimizi ve fiyatlarını aşağıdaki bulabilirsiniz.

krom mangal modelleri
Set üstü mangal
Fiyat: $380 (Dolar) + KDV

Ayaklı Mangal Modelleri – Tekerlekli Mangal

tekerlekli ayaklı mangal
2 parça ızgaralı tekerlekli mangal
Fiyat: $440 (Dolar) + KDV

Frenli tekerleklere sahip mangal modelimiz. Çift ızgaraya sahiptir. Et yağları dışarıya akmaz. Kasası komple 304 kalite paslanmaz çelik sac ve profilden imal edilmektedir. Eğer hareketsiz olmasını istiyorsanız sadece ayaklı mangal olarak üretebiliriz.

Resimdeki mangalın uzunluğu 110 cm, genişliği 55 cm’dir. Tekerlekler dahil yerden yüksekliği 85 cm’dir. Sipariş esnasında belirtmek şartıyla farklı ölçülerde üretilebilir.

Çift ızgaralı tekerlekli ve ayaklı mangal

Oluklu paslanmaz mangal çeşitleri tekerlekli
Tekerlekli Mangal Oluklu ve Çubuklu Izgara
Fiyat: $480 (Dolar) + KDV

İki parça ızgaradan oluşur. Sol tarafta oluklu ızgara, sağ tarafta mil(çubuk) ızgara vardır. İçinde ateş tuğlası vardır. İsteğe göre kömür havuzlu olarak üretilmektedir. Ateş tuğlası yerine kömür havuzu kullanımını öneriyoruz. Kömür havuzu çıkarılıp takılabilmektedir. Kullanımı daha pratiktir.

Sol taraftaki ızgarada genellikle yağlı etler pişirilir. Izgara üzerine akan et yağları aşağıdaki yağ oluğunda birikir. Oluk çıkarılıp boşaltılabilmektedir. Sağ taraftaki ızgara daha pratik kullanıma sahiptir et yağları doğrudan ateşe akar.

Ayaklı mangal modellerimizde ızgara çeşitleri müşterilerimizin isteğine göre imal edilir. Örneğin yukarıdaki mangalda tamamen çubuk ızgara isteyebilirsiniz. Bizler de ayaklı mangalımızı komple çubuk ızgara olarak imal edip sizlere göndeririz.

Tekerlekli Küçük Mangal

ayaklı tekerlekli küçük paslanmaz mangal
küçük tekerlekli mangal
Fiyat: $400 (Dolar) + KDV

Daha küçük ebatlarıyla ön plana çıkmaktadır. Villa mangalı, bahçe mangalı olarak kullanılabilir. 10-15 kişilik et pişirme kapasitesi vardır. Kömürlüdür. Pişirme işlemi bittikten sonra kömür havuzu çıkarıp rahatlıkla boşaltılabilir.

Küçük tekerlekli mangal modelimiz de diğer mangallar gibi 304 kalite paslanmaz çelik sac ve profilden imal edilir. Paslanmaz özelliği sayesinde açık alanlarda uzun yıllar rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Villa bahçesinde, pikniklerde ve organizasyonlarda kullanıma uygundur. Yaklaşık ebatları(GxDxY) 60x40x60 cm‘dir. Hathback veya minivan tarzı otomobillere rahatlıkla sığabilir yüksek bagajlı sedan araçlara da sığabilmektedir.

Büyük Ayaklı Mangal

Tekerlekli kömürlü mangal büyük
Alt tablalı büyük ayaklı mangal 
Fiyat: $460 (Dolar) + KDV

Büyük ayaklı mangal modelimiz çok kalabalık aileler veya cemiyet organizasyonları için uygundur. Taban rafı(alt tabla) sayesinde kömür, maşa, odun gibi malzemeler koyulabilir. Taban rafı dahil komple gövdesi 304 kalite paslanmaz çelik malzemeden imal edilir. Uzun yıllar boyunca tereddüt etmeden kullanılabilir. Tekerleklerin 2 tanesi frenlidir.

Ayaklı mangal modellerimizde müşterilerimizin isteği olursa yan tarafa açılır sehpa yapmaktayız. Açılır sehpa sayesinde tabak, tencere gibi ekipmanlarınızı koyabilirsiniz.

ayaklı mangal tekerlekli

Ayaklı mangalların içinde resimde gördüğünüz kömür havuzu vardır. Bu havuz portatiftir. Kömür boşaltmak için havuzu çıkarıp dökebilirsiniz. Ayrıca daha iyi pişirme işlemi için havuzun kenarlarında hava delikleri vardır. Bu sayede kömürlerin daha fazla oksijen alması sağlanarak sürekli bir pişirme sağlanır.

Özel Üretim Ayaklı Mangal

Yukarıdaki resimlerde gördüğünüz mangalların hepsi özel ölçülerde üretilmiştir. Müşterilerimiz istedikleri şekil ve ölçüleri bize bildirerek imalat yaptırmaktadır.

Ayaklı Mangal Fiyatları

Ayaklı mangal modellerimizin fiyatları 250-500 $ arasındadır. Daha uygun fiyatlı mangal modellerimizi görmek için TIKLAYIN

4 thoughts on “Ayaklı ve Tekerlekli Mangal Modelleri”

  1. Merhaba,
    ben restoran sahibiyim ve özelikle ızgaradan köfte pişiriyoruz (Akhisar köfte ve İnegö köfte ) ve bu konuda güzel bir mangal aramaktayız. Bize tavsiye edeceğiniz bir mangal modeliniz varmı ve bunu yurt dışına (Fransa) gönderme şansınız varmı acaba ? Teşekkürler

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Shopping Cart

İletişim (Fiyat İsteyin)