Profesyonel kullanıma uygun, özel ölçü ve şekillerde PASLANMAZ ÇELİK MANGAL üretimi yapmaktayız.

krom mangal modelleri

AYAKLI MANGAL MODELLERİ

tekerlekli mangal

2 parça ızgaralı mangal

Frenli tekerleklere sahip mangal modelimiz. Çift ızgaraya sahiptir. Et yağları dışarıya akmaz. Kasası komple 304 kalite paslanmaz çelik sac ve profilden imal edilmektedir.

Resimdeki mangalın uzunluğu 110 cm, genişliği 55 cm’dir. Tekerlekler dahil yerden yüksekliği 85 cm’dir. Sipariş esnasında belirtmek şartıyla farklı ölçülerde üretilebilir.

Oluklu paslanmaz mangal çeşitleri tekerlekli

İki parça ızgaradan oluşur. Sol tarafta oluklu ızgara, sağ tarafta mil(çubuk) ızgara vardır. İçinde ateş tuğlası vardır. İsteğe göre kömür havuzlu olarak üretilmektedir.

ayaklı tekerlekli küçük paslanmaz mangal

küçük tekerlekli mangal

Daha küçük ebatlarıyla ön plana çıkmaktadır. Villa, bahçe gibi yerlerde kullanılabilir. 10-15 kişilik et pişirme kapasitesi vardır. Kömürlüdür. Pişirme işlemi bittikten sonra kömür havuzu çıkarıp rahatlıkla boşaltılabilir.

Tekerlekli kömürlü mangal büyük

Alt tablalı mangal ızgara

Taban rafı(alt tabla) sayesinde kömür, maşa, odun gibi malzemeler koyulabilir. Taban rafı dahil komple gövdesi 304 kalite paslanmaz çelik malzemeden imal edilir. Uzun yıllar boyunca tereddüt etmeden kullanılabilir. Tekerleklerin 2 tanesi frenlidir.

ayaklı mangal tekerlekli

Resimde görülen, mangalın kömür havuzudur. Bu havuz portatiftir. Kömür boşaltmak için havuzu çıkarıp dökebilirsiniz. Ayrıca daha iyi pişirme işlemi için havuzun kenarlarında hava delikleri vardır. Bu sayede kömürlerin daha fazla oksijen alması sağlanarak sürekli bir pişirme sağlanır.

ÖZEL MANGAL İMALATI YAPTIRMA

Yukarıdaki resimlerde gördüğünüz mangalların hepsi özel ölçülerde üretilmiştir. Müşterilerimiz istedikleri şekil ve ölçüleri bize bildirerek imalat yaptırmaktadır.

MANGAL FİYATLARI

Ayaklı mangal modellerimizin fiyatları 2.200-5.000 TL arasındadır. Daha uygun fiyatlı mangal modellerimizi görmek için TIKLAYIN

Kategoriler: Endüstriyel Mutfak

0 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir