Komple Mutfak Ekipmanları Üretimi

Yemekhane ekipmanları üretimi

Yemekhane mutfakları birçok paslanmaz ekipmana ihtiyaç duyar. Bunların başında tezgah, eviye, raf, dolap, ocak, davlumbaz gelir. Bunların ve daha fazla ekipmanların üretimi firmamız tarafından yapılmaktadır.

Sanayi tipi yer ocağı döküm paslanmaz

Bazı ekipmanlar özel ölçülerde ve şekillerde üretilmesi gerekir. Mutfağın yerleşimine ve kullanımına göre farklılık gösterebilir. Örneğin el yıkama tezgahı 140 ile 190 cm arasında farklı uzunluklarda üretilebilir. Tezgahın üzerindeki lavabonun konumu isteğe göre sağda-ortada-solda olabilir. Bunlar müşterinin isteğine göre belirlenir.

Paslanmaz tezgah ölçüleri

Sırtlı Paslanmaz Tezgah
Düz tezgah

Tezgahlar; uzunluk, genişlik ve yükseklik olarak farklı standartlara sahiptir. Genel olarak tercih edilen ölçüler şu şekildedir:

tezgah uzunlukları

Tezgah uzunlukları 120 cm ile 190 cm arasında değişir. Bu ölçüler genellikle tercih edilen standart uzunluk ölçüleridir.

tezgah genişlikleri

Paslanmaz tezgahlar genişlik olarak 50 cm ile 70 cm arasında tercih edilir. 70 cm’den geniş tezgahlar kullanışlılık açısından pek uygun değildir.

tezgah yüksekliği

Krom tezgahların yüksekliği genel olarak 85 cm olarak üretilir. Bu yükseklik tezgahın kullanılabilir bitmiş halinin ölçüsüdür. Paslanmaz tezgahların ayakları 40*40 mm profilden imal edilir. Bu profile geçmeli rotil ayaklar takılır. Bu ayaklar vidalı olup 3 santimetreye kadar yükseltilebilir.

[Krom Tezgah Modelleri]

Komple mutfak ekipmanları imalatı

Çelebi endüstriyel mutfak, komple mutfak üretimi yapmaktadır. İnşaatı bitmiş veya devam eden mutfaklara gerekli yönlendirmeleri yaparak maksimum verimlilik alınması sağlanmaktadır. Elektrik, su, doğalgaz, havalandırma tesisatlarının nereye, nasıl yapılması gerektiğini müşterilerine bildiririz.

Not : firmamız inşaat, tesisat vb. işler yapmaz, sadece müşterilerine gerekli yönlendirmeleri yaparak mutfak inşaatlarının maksimum verimlilikle tamamlanmasını sağlar.

endüstriyel mutfak ekipmanları üreticileri

Çelebi endüstriyel mutfak, 20 yılı aşkın tecrübesiyle Bursa’da üretip tüm Türkiye’ye satış yapmaktadır. Yemekhane, restoran, lokanta mutfak ekipmanları imalatı yapmaktayız. 304 kalite paslanmaz çelik sac ve profil kullanarak dayanıklı ürünler üretmekteyiz.

endüstriyel mutfak projeleri

Çelebi Mutfak, mutfak yerleşim projeleri çizerek müşterilerine yönlendirmeler yapar. Bu sayede müşteriler önceden fikir sahibi olmuş olur. Aşağıda üretimini yaptığımız bazı mutfakların yerleşim projelerini görebilirsiniz.

endüstriyel mutfak yerleşim projesi

Endüstriyel mutfak yemekhane proje

Endüstriyel Mutfak su tesisatı

[Projeden Mutfak İmalatı]

İletişim

Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz. İletişim bilgilerimiz aşağıdaki gibidir.

Telefon : 0224 361 38 99

Adres : Duaçınarı Mh. Orta Sk. No:5 Yıldırım/BURSA

E-mail : info [ @ ] celebimutfak.com 

 

1 thought on “Komple Mutfak Ekipmanları Üretimi”

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Shopping Cart

İletişim (Fiyat İsteyin)