Paslanmaz Malzeme Arabaları Modelleri

Paslanmaz Çelik Taşıma Arabası

Çelebi endüstriyel mutfak, 304 kalite paslanmaz çelik mutfak eşyaları imalatı yapmaktadır. Bursa’da üretip ülkemizin her yerine gönderim yapmaktayız.

Paslanmaz Malzeme Arabaları Modelleri

Firmamız, sanayi mutfaklarında kullanılan taşıma ve servis arabaları üretmektedir. Ürettiğimiz arabalar müşterilerimizin isteklerine göre ölçülerde imal edilmektedir. Üretimini yaptığımız Paslanmaz taşıma arabaları modelleri şunlardır:

 

Paslanmaz Servis Arabaları

paslanmaz krom servis arabası 2 katlı 3 katlı

Genellikle lokantalarda ve restoranlarda yemek servisi yapmak için ve boş tabakları toplamak için kullanılır. 304 kalite paslanmaz çelik sac ve borudan imal ediyoruz. Tekerleklerin 2 adeti frenli ve 2 adeti frensizdir. İstenilen ölçülerde imal edilir. Genellikle ölçüleri 50*80*90cm’dir.

 

Kazan Taşıma Arabası

Çelik Krom Kazan Taşıma Arabası

Yemekhanelerde kullanılan büyük kazanları taşımak için sağlam ve dayanıklı arabalar kullanılır. Firmamız 304 kalite paslanmaz çelik malzemeden kazan arabası üretmektedir. Yemek dolu kazanları taşırken sağlam araçlar kullanmak gerekiyor. Firmamız kalın sac ve profilden dayanıklı mamüller üretmektedir.

 

Paslanmaz Yük Taşıma Arabası

Ağır yük taşıma arabası paslanmaz krom

Mutfaklar, fabrikalar gibi yerlerde ağır yük taşımak için ürettiğimiz arabaları kullanabilirsiniz. 304 kalite paslanmaz çelikten imal ediyoruz. İstediğiniz zaman yıkayabilirsiniz. Kullandığımız sağlam tekerlekler sayesinde taşıma esnasında güvenlik sağlanmış oluyor. Ayrıca taban sacları da eğilmelere karşı alt taraftan desteklidir.

 

Yuvarlak Kazan Arabası

Paslanmaz yuvarlak kazan arabası yerden

Boş kazanları taşımak için kullanılır. 20*40mm ölçülerinde paslanmaz çelik profilleri silindir ile bükerek bu şekil elde edilir. Kazanları üst üst istifleyebilirsiniz. Bir yerden başka yere taşıyabilirsiniz. Kullandığımız tekerlekler frenli ve frensizdir. 2 adet frenli, 2 adet frensiz tekerlek kullanılmaktadır. Çelebi endüstriyel mutfak tarafından üretilmektedir.

 

Sebze Doğrama Makinesi Arabası

Sebze doğrama robotu arabası aparat paslanmaz

Bu arabayı müşterimizin tarifi doğrultusunda özel olarak ürettik. Sebze doğrama makinesini koymak için tasarlandı. Alt tarafına da doğrama makinesinin bıçakları ve diğer aparatları takılıyor.

 

Özel Üretim Paslanmaz Arabalar

Çelebi Mutfak, endüstriyel mutfak ekipmanları yapmaktadır. Firmamız 304 kalite paslanmaz çelik malzemeden çeşitli mutfak ekipmanları imalatı yapmaktadır. Firmamızın misyonu dayanıklı ve uzun ömürlü mutfak malzemeleri üretmektir. Piyasada uygun fiyatlı satılan görece daha ince saclardan imal edilen mamüller firmamız tarafından üretilmemektedir.

Çelebi mutfak kalın sacdan kaliteli ürünler üretmeyi misyon edinmiştir. Ürettiğimiz mamülleri görmek için Ürünler sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Firmamızla iletişim kurmak için aşağıdaki telefon numarasını ve adresi kullanabilirsiniz:

Telefon : 0224 361 38 99

Adres : Duaçınarı Mh. Orta Sk. No:5 Yıldırım/BURSA

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Shopping Cart

İletişim (Fiyat İsteyin)