Kömürlü Bahçe Barbeküsü

Mangal Çeşitleri

Her amaca uygun kömürlü, gazlı ve tüplü mangal imalatı yapmaktayız.

Mangal çeşitleri modelleri imalat, profesyonel ızgara

Firmamız ürettiği mangalları ülkemizin her yerine göndermektedir. Müşterilerimizin isteği doğrultusunda özel ölçülerde paslanmaz mangal imalatı yapmaktayız. Standart olarak ürettiğimiz mangal çeşitleri aşağıdaki gibidir :

NOT : Paslanmaz çelik doğrudan yüksek sıcaklığa maruz kalınca eğilir, şekli bozulur. Bu sebeple ürettiğimiz mangalların kömür haznesini demirden(siyah sac) imal etmekteyiz. Ayrıca ızgara kısmındaki miller(çubuklar) de paslanmaz değildir. Onun haricinde kasa, ayak profilleri komple. 304 kalite paslanmaz çeliktir.

Set Üstü Mangal Çeşitleri

Setüstü mangal paslanmaz ızgara
Fiyat: $380 (Dolar) + KDV

Masa veya tezgah üzerinde kullanılabilir. Kömürlü daha kullanışlı olduğu genel genelde kömürlü üretiyoruz ancak isteğe göre tuğlalı da üretilebilir. İçerisinde kömür havuzu mevcuttur. İşiniz bittiği zaman kömür havuzunu çıkarıp boşaltabilirsiniz. Restoranlar, köfteciler için uygundur.

 • Resimdeki mangal 110cm uzunluğundadır. Farklı ölçüde üretilebilir.
 • Dış sacı ve ayakları 304 kalite paslanmaz çeliktir
 • Izgara kısmının çerçevesi paslanmaz profil, ızgara çubukları paslanmaz değildir(ısıya dayanıklılık açısından)

Set Üstü Sırtlı Mangal

Paslanmaz mangal bahçe ızgarası
Profesyonel Sırtlı Mangal

Sırtlı mangal modelleri alev ve yağın sıçramasını engellemek için üretilmektedir. Özellikle mutfak tezgahının üzerinde kullanılacaksa çok önemlidir. Mangalın alevlendiği zaman etrafa zarar vermemesi gerekir.

Sırtlı mangalın gövdesi, sırtı ve ayakları komple 304 krom paslanmaz çeliktir. Sırtlı mangal modeli isteğe göre özel ölçülerde üretilmektedir.

Sırtlı Mangalın başlangıç fiyatı: 375 Dolar + KDV

Krom Asansörlü Barbekü

çevirmeli mangal imalatı

Asansörlü Mangal Fiyatı: $380 Dolar + KDV

Krom asansörlü barbekü modeli özel ölçülerde üretilmektedir. Bu modelin dış kasası ve asansör tertibatı 304 kalite paslanmaz çelikten imal edilmektedir. Izgaranın zincirler vasıtasıyla askıda durması sağlanmaktadır. Yandaki kolun çevrilmesi ile ızgara, mili sararak yukarı aşağı hareket edebilmektedir.

Asansörlü krom barbekü kömürle pişirme yapmaktadır. Bunun için barbekü için kömür havuzu mevcuttur. Bu havuz portatif olup çıkarılabilmektedir. Ayrıca havuzda bulunan delikler sayesinde kömürün hava alması sağlanmaktadır. Bu sayede kömür yanması daha sağlıklı olmaktadır.

Paslanmaz Küçük Set Üstü Mangal

Paslanmaz küçük mangal ev tipi
Fiyat: $200 (Dolar) + KDV

Ev ve küçük bahçeler için uygundur. Taşıması kolaydır. Dış sacı ve profil ayakları tamamen 304 kalite paslanmaz çeliktir. Krom mangal arayışınız varsa bu model işinizi görebilir. Çelebi endüstriyel mutfak üretici firmadır.

 • Kömürlüdür, pişirme bittikten sonra kömür havuzu çıkarılıp boşaltılabilir
 • Tutma kulpu istiyorsanız siparişten önce bize bildirmeyi unutmayınız.

Tüplü Paslanmaz Çelik Mangal

Gazlı Oluklu Mangal Tüplü Izgara Paslanmaz Modelleri
Fiyat: $550 (Dolar) + KDV

Bu mangalımız tamamen müşterimizin isteği doğrultusunda üretilmiştir. Tüplü olarak kullanılması için imal ettik. Ön tarafta yağlık mevcuttur. Tek tarafı da kullanılabilir.

 • Özel üretimdir
 • Et yağı birikmesi için yağ tutucu
 • Taşıması kolaydır

Ayaklı Mangal Çeşitleri

Ayaklı mangal çeşitleri genellikle dış mekanlarda kullanılmaktadır. Büyük organizasyonlarda taşınması rahat olsun diye tekerlekli olarak üretiyoruz.

Yan Sehpalı Ayaklı Mangal

tekerlekli profesyonel barbekü modeli
Yan Sehpalı Ayaklı Mangal

Yan sehpalı ayaklı mangal, standart olarak 95+30 cm uzunluğundadır. Uzunluk ölçüsü müşterilerimizin taleplerine göre 140 cm’ye kadar çıkabilmektedir. Yukarıdaki ayaklı mangal modeli 55 cm genişliğinde olup 85 cm yüksekliğe sahiptir.  Uzunluk ve yükseklik ölçüleri değişebilir. Farklı ölçüler için siparişten önce bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Fotoğraftaki profesyonel mangalın tekerlekleri endüstriyel sanayi tipi rulmanlı tekerlektir. Bu tekerlekler sanayide ağır kullanıma uygun olarak imal edilir. Profesyonel mangalı istediğiniz yere götürüp sabitlemeniz için tekerleklerin 2 tanesi frenlidir.

Kömür, tencere gibi malzemeleri koymak için alt kısımda malzeme tablası mevcuttur. Bu tablaya yağlandığı zaman rahatlıkla yıkayabilirsiniz. Paslanmaz çelik olduğu için yağ sökücü gibi deterjanlarla temizleyebilirsiniz.

Not: Tekerlekleri temizlerken yağ sökücü kullanmayınız, kauçuk ve rulman zarar görebilir. 

Yan Sehpalı Mangalın Fiyatı

Yukarıdaki resimde bulunan mangalın ölçüleri ve fiyatı şu şekildedir. 

Yan Sehpalı Mangal Ölçüleri: 115x55x85 cm (yan sehpalar dahil ölçüsü)

Yukarıdaki Mangalın Fiyatı: 500 Dolar + KDV

Büyük Ayaklı Mangal – Çift Sehpalı

yüksek ayaklı mangal çeşitleri
Yüksek Ayaklı Mangal – 304 Krom

Yukarıdaki ayaklı mangal modeli özel olarak üretilmektedir ve ölçüleri şu şekildedir: 180x55x95 cm yan sehpalar dahil ebatlarıdır. Yan sehpalar açılıp kapanabilmektedir. Sol tarafta çubuklu ızgara, sağ tarafta oluklu ızgarası mevcuttur. Müşterilerimizin isteğine göre ızgara şekilleri ve ölçüleri değişebilir. İsterseniz tüm ızgarayı sadece çubuklu olarak(soldaki gibi) veya oluklu olarak(sağdaki gibi) üretebilmekteyiz.   

Ayaklı mangalın arkasında, resimde gördüğünüz üst çıkıntı(sırt) vardır. Bu çıkıntı sayesinde etrafa yağ ve alev sıçraması engellenmiş olur

Büyük Ayaklı Mangal Fiyatı

Yukarıdaki ayaklı mangal ızgara gövdesi, ayakları ve yan sehpaların menteşe mekanizmaları dahil komple 304 kalite paslanmaz çeliktir. Paslanmaz olmayan tek parçalar şunlardır: Izgara çubukları, kömür haznesi, tekerlekler. Bunlar haricinde gördüğünüz her şey 304 krom malzemedir.

Büyük ayaklı mangalın fiyatı : 580 Dolar + KDV'dir.

Tekerlekli Alçak Mangal

küçük tekerlekli barbekü mangal
Tekerlekli Krom Mangal

Farklı yükseklik ölçüsünde istiyorsanız sipariş vermeden önce bizimle iletişime geçip bildirebilirsiniz.

Bu mangal modeli yaklaşık 10-15 kişilik küçük cemiyetler için uygundur. Oturarak et pişirmek isteyenler için yüksekliği düşük olarak üretilmiştir. Yüksekliğinin az olması sayesinde otomobil bagajında pikniğe götürülebilmektedir.

Tekerlekli mangalın içerisinde kömür haznesi vardır. Bu kömür haznesi rahatlıkla çıkarılıp boşaltılabilir. Pişirme işlemi bittikten sonra közü boşaltmak için kömür haznesini çıkarıp dökebilirsiniz. Daha sonra otomobil bagajına atıp istediğiniz yere taşıyabilirsiniz. 

Tekerlekli Küçük Mangal Fiyatı

Küçük mangalın yaklaşık ölçüleri 65x55x70 cm‘dir. Bu ölçüler müşterilerimizin isteğine göre değişebilir. Eğer daha yüksek mangal istiyorsanız siparişten önce bize bildirmeyi unutmayınız.

Küçük tekerlekli mangal fiyatı: 425 Dolar + KDV
Fiyat: $430 (Dolar) + KDV

Bu mangal modelimiz büyük işletmeler ve organizasyonlar için biçilmiş kaftandır. Kömürle pişirme yapar. İçerisinde 2mm kalınlığında kömür havuzu vardır. Tekerleklerin iki tanesi frenlidir.

 • Paslanmaz çelik gövde ve ayaklar
 • 2 frenli – 2 frensiz tekerlek
 • Kömür havuzu portatiftir, rahatlıkla çıkarılıp boşaltılabilir.
 • Resimdekinin ölçüleri : 120*50*60cm’dir. İsteğe göre özel ölçülerde üretilir.
 • 2200 TL’den başlayan fiyatlarla. İLETİŞİM
 •  

Davlumbazlı Mangal Seti – Paslanmaz

Paslanmaz Mangal ve Davlumbaz bahçe
Fiyat : $1.800 (Dolar) + KDV

Ayrı ayrı satılır. Lokanta mangalı, restoran mangalı olarak kullanılabilir. Ayrıca yazlık, bahçe gibi yerlerde de kullanıma uygundur.

Tezgah ve davlumbaz tamamen 304 kalite paslanmaz çelik sacdan imal edilmektedir. Mangalın da dışı ve ayakları paslanmaz çeliktir. Kömür havuzu siyah sacdır(ateşte yamulmaması için)

 • Tezgah, davlumbaz ve mangal set
 • 304 kalite paslanmaz çelik krom malzemeden üretim
 • Koçtaş, tekzen gibi mağazalarda satılan mangallardan daha dayanıklıdır. Uzun ömürlüdür.
 • Bahçe Tipi Barbekü Set

Tekerlekli Profesyonel Barbekü

tekerlekli profesyonel barbekü modeli
Fiyat: $500(Dolar) + KDV

Resimde gördüğünüz bahçe barbekü modelimiz, her koşulda et pişirmenizi sağlayan dayanıklı ve tekerlekli mangal modelimizdir. Diğer barbeküler gibi dış kasası komple 304 paslanmaz çeliktir. 304 kalite çelik, doğada nem ve pasa karşı en dirençli çelik türlerinden birisidir. Piyasadaki kalitesiz çeliklerden daha uzun ömürlüdür.

4 adet tekerleğe sahiptir, iki tanesinde kilit vardır. Tekerlek kilidi sayesinde mangalınızı sabitleyebilirsiniz. Ayrıca yan taraftaki açılıp kapanabilen sehpaya çiğ et ve tepsilerinizi koyabilirsiniz. İşiniz bittikten sonra sehpayı kapatabilirsiniz. Taban rafına kömür gibi diğer gereçlerinizi koyabilirsiniz.

Tuğlalı Mangal Modelleri

Müşterilerimizin isteğine göre bazı mangal modellerimizde kömür havuzu yerine ateş tuğlası kullanıyoruz. Tuğlalı üretim, hem tekerlekli hem de set üstü mangallar için olabilmektedir. Eğer ev/bahçe amaçlı kullanım yapacaksanız tuğlalı modelleri önermiyoruz. Tuğlalı mangallar lokanta ve yemekhane kullanımı için daha uygun olmaktadır. Aşağıdaki resimde tuğlalı barbekü örneğini görebilirsiniz.

Kömürlü büyük mangal restoran

Genel Özellikler

Paslanmaz Çelik Gövde

Firmamız hem tekerlekli hem de masa set üstü(masa üzeri) mangal modelleri üretmektedir. Bu mangalların dışı ve ayakları 304 kalite paslanmaz çelik malzemeden üretilmektedir.

304 kalite krom malzeme, uzun yıllar kir-pas olmadan rahatlıkla kullanılabilir. Et yağı bulaşması durumunda herhangi bir sorun oluşmaz. Pişirme işleminde sonra normal temizleyiciler ile rahatlıkla yıkanabilir.

Üst Izgara Milleri

İmalatını yaptığımız mangal modellerinde 2 çeşit ızgara kullanmaktayız. Genellikle tercih edilen ızgara tipi çubuklu ızgaradır.

Çubuklu ızgara : Çerçevesi 304 kalite paslanmaz profildir. Çubukları 8 mm çapında demir mildir. Izgara çubukları paslanmaz milden yapılırsa pişen etler yapışacaktır. Bu yüzden demir mil tercih edilir. Pratik kullanıma sahiptir, yağlık gerekmez.

Lavataşlı ızgara : Dkp sacdan yapılır. Bu ızgara tipinde akan yağları toplamak için paslanmaz yağlık yapılır.

Kömür Havuzu

Çıkarıp takması çok basit olan kömür havuzu sayesinde kömür boşaltma işlemi çok kolaydır. Pişirme işlemi bittikten sonra mangalın içindeki kömür havuzunu rahatlıkla çıkarıp dökebilirsiniz. Kömür havuzu dkp siyah sacdır(1.5 mm kalınlığında).

Not : Paslanmaz çelik doğrudan ateşe maruz kaldığında eğilip-bükülme oluşabileceği için, kömür havuzunda tercih edilmez.

İLETİŞİM

ÇELEBİ ENDÜSTRİYEL MUTFAK üretici firmadır. Yazılan fiyatlarda aşağı ve yukarı yönlü değişimler olabilir. Detaylı bilgi için bizleri arayabilirsiniz :

0224 361 38 99

Adres : Duaçınarı Mah. Dalbastı Sk. No:1 Z9 Yıldırım/BURSA

Telefon : info[@]celebimutfak.com 

4 thoughts on “Mangal Çeşitleri”

 1. Selam aleyküm,
  Paslanmaz davlumbaz mangal set için ölçü ye göre yapıp Fransa’ya gönderebilirmisiniz?
  Ayrıca davlumbazın arka kısmını yoldan görünmesi için , ısıya dayanıklı cam takılabilirmi?
  Teşekkürler

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Shopping Cart

İletişim (Fiyat İsteyin)