Meran Mobilya Mutfağını Teslim Ettik

İnegöl’de yeni kurulan OSB’de ikinci mutfak projemizi tamamladık. Meran(OCASSO) Mobilya mutfağının malzemelerini teslim ettik, montajını yaptık.

İnegöl Paslanmaz Mutfak İmalat

Henüz tam kapasite faaliyete geçmeyen alanda yemek taşımalı olarak gelecek. Gelen yemekleri sıcak tutmak ve çalışanlara dağıtmak için mutfağa Elektrikli Sıcak Yemek Tezgahı koyduk. Yemek, dışarıdan pişip gelecek. Yemek firmasının getirdiği  yemek fabrika mutfağında dağıtılacak ve bulaşıkları yıkanacak.

İnegöl Paslanmaz Davlumbaz
Duvar Tipi Davlumbaz

Bulaşık yıkama makinesinin üzerine bir adet Duvar Davlumbazı koyduk. Çalışanlar yemeklerini yedikten sonra boş tepsileri mutfağa verip gidecekler. Mutfak çalışanları bulaşık çöplerini Çöp Sıyırma Tezgahına sıyırdıktan sonra makineye atacaklar. Bulaşık makinesinde yıkanan tabildot tabaklar İstif Raflarında kurutulacak.

 

Yakın zamanda fabrika tam kapasite üretime başladığı zaman yemek üretimini de kendi bünyesinde yapacak. Şimdiden ocak ve fırın üzeri davlumbazını duvara monte ettik. Fayans örülmeden önce mutfakta tadilat işleri kalmasın. Monte ettiğimiz davlumbaza göre fayans örülecek.

 

İnşaattan Mutfağa

İnegöl Yemekhane Davlumbaz
Ocak ve Fırın Davlumbazı

İnşaatı devam eden mutfaklarda tesisat ve diğer işleri yönlendirmek endüstriyel mutfak firmasının işidir. Bizlerin verdiği direktifler ile fayans örülür. Gerekli yerlere pis su-temiz su boruları konur. Makineler için elektrik tesisatının nasıl olacağını da yine bizim yönlendirmemiz belirler.

 

 

Bu sayede müşterilerimizin sorunsuz bir şekilde inşaatlarını bitirmesine yardımcı oluruz. Bizlerin işi sadece mutfak malzemeleri üretmek değildir, aynı zamanda mutfağın inşaat aşamasından hizmete girene kadar destek vermekteyiz.Yemekhane Paslanmaz Tezgah

Merak ettiklerinizi yorumlar kısmından bizlere sorabilirsiniz. Sorularınızı ve görüşlerinizi bekliyoruz.

 

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Shopping Cart

İletişim (Fiyat İsteyin)