SELAMMMMMMMMMM
Tekerlekli kömürlü mangal büyük

Özel Üretim Krom Mangal Çeşitleri

Özel Üretim Mangal Çeşitleri

Firmamız, 20 yılı aşkın tecrübesiyle endüstriyel mutfak ekipmanları imalatı yapmaktadır. Bu tecrübeyle üretimini yaptığımız özel ölçü ve şekillerde mangal modellerimizi aşağıda görebilirsiniz.

Tekerlekli Mangal Modelleri

tekerlekli profesyonel barbekü modeli
Yan Açılır Profesyonel Kömürlü Mangal

Kömürlü Bahçe Barbeküsü

Tekerlekli kömürlü mangal modelleri
Izgara ve lavataşlı mangal
ayaklı tekerlekli küçük paslanmaz mangal
küçük tekerlekli mangal

Set Üstü Mangallar

Profesyonel Mangal İmalat Büyük
Set üstü kömürlü mangal
Paslanmaz küçük mangal ev tipi
Küçük setüstü mangal

Genel Özellikler

Ürettiğimiz mangal çeşitlerimiz; gövde, kömür havuzu ve ızgara olmak üzere toplamda 3 parçadan oluşmaktadır. Bu parçalar kolaylıkla çıkarılıp takılabilir.

paslanmaz krom mangal ızgara

Paslanmaz Çelik Gövde

Firmamız hem tekerlekli hem de masa set üstü(masa üzeri) mangal modelleri üretmektedir. Bu mangalların dışı ve ayakları 304 kalite paslanmaz çelik malzemeden üretilmektedir.

304 kalite krom malzeme, uzun yıllar kir-pas olmadan rahatlıkla kullanılabilir. Et yağı bulaşması durumunda herhangi bir sorun oluşmaz. Pişirme işleminde sonra normal temizleyiciler ile rahatlıkla yıkanabilir.

Üst Izgara Milleri

İmalatını yaptığımız mangal modellerinde 2 çeşit ızgara kullanmaktayız. Genellikle tercih edilen ızgara tipi çubuklu ızgaradır.

Çubuklu ızgara : Çerçevesi 304 kalite paslanmaz profildir. Çubukları 8 mm çapında demir mildir. Izgara çubukları paslanmaz milden yapılırsa pişen etler yapışacaktır. Bu yüzden demir mil tercih edilir. Pratik kullanıma sahiptir, yağlık gerekmez.

Lavataşlı ızgara : Dkp sacdan yapılır. Bu ızgara tipinde akan yağları toplamak için paslanmaz yağlık yapılır.

Kömür Havuzu

Çıkarıp takması çok basit olan kömür havuzu sayesinde kömür boşaltma işlemi çok kolaydır. Pişirme işlemi bittikten sonra mangalın içindeki kömür havuzunu rahatlıkla çıkarıp dökebilirsiniz. Kömür havuzu dkp siyah sacdır(1.5 mm kalınlığında).

Not : Paslanmaz çelik doğrudan ateşe maruz kaldığında eğilip-bükülme oluşabileceği için, kömür havuzunda tercih edilmez.

Tuğlalı Mangal Modelleri

Müşterilerimizin isteğine göre bazı mangal modellerimizde kömür havuzu yerine ateş tuğlası kullanıyoruz. Aşağıdaki resimde bunun örneğini görebilirsiniz.

Kömürlü büyük mangal restoran

Gönderim(Kargo ve Ambar)

Bugüne kadar ülkemizin hemen her yerine mangal ve diğer ürünlerimizin gönderimini yaptık. Bursa’da üretip yaptığımız için yakın şehirlere 1-2 gün içerisinde kargo veya ambar ile gönderim yapmaktayız. Daha uzak şehirlere ise ambar ile gönderim yapıyoruz(uzak şehirlerde kargo ücreti fazla olacaktır). Kargo/ambar ücreti müşteriye aittir.

İletişim

Her türlü bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz :

0(224) 361 38 99

Duaçınarı Mh. Orta Sk. No:5 Yıldırım/BURSA

Paslanmaz Mutfak Ekipmanları

Firmamız her türlü endüstriyel mutfak ekipmanları üretimi yapmaktadır. Ürünlerimizi görmek için : ENDÜSTRİYEL MUTFAK EKİPMANLARI

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir