Bahçe Mangalı Çeşitleri – Üretim

Çelebi Mutfak, özel ölçülerde mangal, ızgara imalatı yapmaktadır. 304 kalite paslanmaz çelik sac ve profilden üretim yapmaktayız. Profesyonel kullanıma uygun mangal çeşitlerimiz şöyledir:

Tekerlekli Krom Mangal Izgara

bahçe mangal ızgara barbekü tekerlekli

Fiyat: $410 (Dolar) + KDV

Bu ürünümüz genellikle 100-140 cm arasında uzunlukta imal edilmektedir. Dışı komple 304 kalite paslanmaz çelik sac ve profilden imal edilir. 2 adet frenli, 2 adet frensiz olmak üzere 4 tane tekerleği mevcuttur.

Izgaranın altında kömür havuzu mevcuttur. Kömür havuzu 1.5 mm kalın DKP sacdan imal edilmektedir. Havuz basit bir şekilde sökülüp yerine tekrar takılabilir. Bu sayede kömür boşaltımı sorunsuz yapılmış olur.

Tekerlekli Mangal Çeşitleri

Tekerlekli bahçe mangalı
2 parça ızgaralı mangal
Fiyat: $410 (Dolar) + KDV
Tekerlekli kömürlü mangal büyük
Alt tablalı barbekü mangal
tekerlekli Küçük mangal
Küçük boy tekerlekli kömürlü mangal
Fiyat: $425 (Dolar) + KDV

Set Üstü(tezgah üstü) Modeller

Setüstü mangal paslanmaz ızgara

Fiyat: $420 (Dolar) + KDV

Firmamız çok çeşitli şekillerde mangal üretmektedir. Bu modeller arasında tezgahların/masaların üzerinde kullanılacak mangal çeşitleri de mevcuttur. Dış kasası komple krom 304 kalite paslanmaz malzemeden yapılmaktadır. Üst ızgaranın çerçevesi de aynı şekilde paslanmaz çeliktir.

Bu mangal çeşitleri genellikle restoran ve köftecilerde tercih edilmektedir. Ancak isteğe göre büyük bahçeli evlerde açık alan kullanımına son derece uygundur. Kömürle pişirme yapar. Biriken yağlar kömür havuzuna akarak kirliliğin önüne geçer. Üst ızgara 8 mm çapında milden imal edilir. Köfte, tavuk ve şiş pişirmek için idealdir.

Mangalın içinde kömür havuzu vardır. Bu havuz 1.5 mm kalınlığında DKP sacdan imal edilir. Yanma işleminde hava alması için hava delikleri mevcuttur. Pişirme işlemi bittikten sonra içindeki kömür havuzu çıkarılarak yanmış kömür boşaltılabilir.

Bu mangal çeşitlerimiz genellikle 100-120 cm arasında bir uzunlukta imal edilir. Genişlik olarak 50 cm genellikle ideal ölçüdür. Tabi müşterinin isteği ve ihtiyaçlarına göre özel ölçülerde imalat yapılabilir.

Tezgah üstü mangal çeşitleri

Paslanmaz Mangal ve Davlumbaz bahçe
Mangal Davlumbaz Set
Fiyat: $1800 (Dolar) + KDV
Paslanmaz küçük mangal ev tipi
Küçük setüstü mangal

İletişim

Detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 0224 361 38 99

Çelebi mutfak olarak villa, bahçe, toplu organizasyonlar için sanayi tipi paslanmaz mangal üretimi yapıyoruz.

Firmamız, paslanmaz mutfak ekipmanları üretimi yapmaktadır. Bursa’da üretim yapıp, ülkemizin dört bir yanına gönderim yapmaktadır.

Toplu yapılan piknikler, barbekü partileri, yemek organizasyonları için mangal çeşitlerimiz mevcuttur. Siparişe göre üretim yapıyoruz. Asıl işimiz endüstriyel mutfak makineleri imalatıdır. Sitemizin ÜRÜNLER sayfasından detaylara erişebilirsiniz

2 thoughts on “Bahçe Mangalı Çeşitleri – Üretim”

  1. Hamza Gülkaya

    Mangal modellerinizi çok beğendim. Bahçemde kullanmak için büyük mangal istiyorum 120 cm. Resimdekilerden daha yüksek olmalı boyum biraz uzun. iletişim bilgisi paylaşır mısınız

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Hoş geldiniz
İletişim(Teklif İsteyin)